Kasoterminal iPOS Duet- czy to już rewolucja?

Urządzenie, które od jakiegoś czasu zagościło na Polskim rynku, zwane kasoterminalem iPOS duet, posiada w sobie wiele nowoczesnych rozwiązań. Producent połączył podstawowe komponenty takie jak drukarka fiskalna i terminal płatniczy w jedną całość. Dodatkowym atutem jest to, że oprogramowanie do zarządzania dostępne jest w każdym miejscu na świecie, poprzez przeglądarkę internetową. Rewolucja w fiskalnych systemach sprzedaży? Sami ocencie, przedstawimy Wam najważniejsze cechy tego wyjątkowego produktu.

Zarządzanie przez stronę www

System iPOS web to kompletny system do zarządzania sprzedażą. Można w nim programować bazę towarową, odczytywać raporty sprzedaży oraz prowadzić magazyn. Śmiało można nazwać go mini POSem. Urządzenie łączy się z chmurą iPOS web za pomocą złącza ethernet lub wbudowanego modemu GPRS. Szef na urlopie? W żadnym wypadku, zawsze może sprawdzić co dzieje się z jego sklepem, nawet gdy znajduje się na końcu świata.

iPOS Panel Web Warszawa Sale System iPOS web os Warszawa Sale System

Faktura VAT? Wystarczy numer NIP klienta

iPOS potrafi wystawić pełną fakturę VAT. Wystarczy wpisać nr NIP, a iPOS, dzięki stałemu podłączeniu z internetem, automatycznie pobierze dane klienta do faktury. Wydruk faktury VAT odbywa się przez tą samą drukarkę, przez którą drukują się paragony- nie potrzebne są dodatkowe drukarki.

Wielofunkcyjny terminal płatniczy

Terminal płatniczy to dobrze znany Verifone VX 820. Pełni tak na prawdę dwie funkcje, steruje kasoterminalem oraz przyjmuje płatności kartą. Terminal akceptuje karty z paskiem magnetycznym, modułem Chip oraz zbliżeniowe PayPass– czyli tak na prawdę wszystkie, które obecnie używane są na Polskim rynku.

Mobilny system sprzedaży

Mobilność to jego główna zaleta, dzięki ładowarce samochodowej można używać go w terenie. Pełen system sprzedaży, można mieć zawsze przy sobie. Wystawimy paragon fiskalny, fakturę VAT, a płatność możemy przyjąć za pomocą karty płatniczej.

Kasoterminal, a może już POS?

Mały może więcej niż nam się wydaje. To nie tylko małe rozmiary, prostota, łatwa obsługa i mobilność. Dzięki licznym interfejsom, do iPOSa podłączymy szufladę kasową, czytnik kodów kreskowych oraz wagę elektroniczną. Po podłączeniu tych wszystkich urządzeń, iPOS staje się pełno wartościowym systemem POS z podglądem online. Czy można zrobić coś więcej?

Tylko teraz terminal płatniczy z dofinansowaniem

iPOS Polska Bezgotówkowa Warszawa Łomianki Sale System

Autoryzowany przedstawiciel iPOS duet Warszawa