System kasowy iPOS online

Drukarka fiskalna, oprogramowanie online oraz terminal płatniczy w jednym!

Od 1279 PLN w ramach programu Polska Bezgotówkowa

Dlaczego iPOS?

  • niższy koszt zakupu urządzenia niż w przypadku systemu z drukarką fiskalną, komputerem i terminalem płatniczym

  • oszczędność miejsca

  • zdalny dostęp do urządzenia: programowanie towarów, obsługa magazynu, kontrola pracowników

  • wydruk faktur VAT

  • stała niska prowizja od sprzedaży kartą

  • podłączysz wagę, skaner oraz szufladę

Kasoterminal iPOS Warszawa to jedyne, kompleksowe rozwiązanie umożliwiające fiskalizację sprzedaży oraz obsługę płatności za pomocą jednego, poręcznego urządzenia. Kupując iPOS duet otrzymujesz: drukarkę fiskalną, terminal płatniczy na własność oraz system kasowy zintegrowany z platformą, pozwalającą na zdalne zarządzanie Twoim biznesem.

Drukowanie faktury VAT, obsługa zwrotów na dowolnym kasoterminalu w sieci, łatwa obsługa transakcji kartowych, modyfikacja paragonu na każdym etapie sprzedaży, dzielenie zapłaty na różne formy płatności – to tylko kilka funkcjonalności, w które wyposażony został iPOS duet. Każdy klient otrzymuje również dostęp do internetowej platformy iPOS web, która znacząco upraszcza zarządzanie sklepem.

Przykład? Zapomnij o mozolnym wstukiwaniu asortymentu do bazy. Produkty wprowadzasz lub importujesz z poziomu platformy internetowej, co więcej tak samo prosto możesz zmienić ich cenę w jednym lub kilku wybranych punktach sprzedaży.

To nie wszystko! Rankingi sprzedaży i kasjerów, aktualne obroty, towary na wyczerpaniu, analiza klientów powracających czy histogramy porównawcze to tylko wybrane przykłady kluczowych danych dotyczących Twojego biznesu, które możesz monitorować przy pomocy jednego kliknięcia.