Jaką kasę fiskalną kupić

Jaką kasę fiskalną kupić? Kolejne pytanie które zadaje sobie przedsiębiorca stający przed faktem wyboru urządzenia fiskalnego. Jeżeli znajdziemy już odpowiednią firmę, która nie tylko sprzedaje kasy fiskalne, ale również zna się na systemach sprzedaży, możemy odpowiedzieć sobie na kilka podstawowych pytań.

Jaką kasę fiskalną wybrać:

  1. W przybliżeniu- ile paragonów będę dziennie wystawiał,
  2. Czy zależy mi na łatwej obsłudze,
  3. Czy będę używał program magazynowo- sprzedażowy,
  4. Czy zależy mi na podglądzie sprzedaży i konfiguracji online,
  5. Czy chce mieć logo firmy na paragonie, dodatkowe teksty marketingowe, kupony, system lojalnościowy.
Jaka kasę fiskalną kupić

Możemy pomóc Ci w wyborze. Wystarczy, że wypełnisz poniższy konfigurator:

Jaka kasę fiskalną kupić

Kasy fiskalne są tańsze i droższe, małe i duże. Te cechy mają swoje uzasadnienie i przekładają się na konkretny model, który został wyprodukowany do konkretnej branży i specyfiki sprzedaży. Np. salon fryzjerski nie potrzebuje dużej kasy z dużą ilością funkcji, a z kolei duży sklep nie zaspokoi się małą kasą, która najbardziej pasuje do salonu fryzjerskiego.

Jaka kasę fiskalną kupić

Przy pierwszym zakupie kasa fiskalna kosztuje niewiele. Przy pierwszym zakupie Urząd Skarbowy zwraca do 700 zł na zakup każdej kasy fiskalnej i drukarki fiskalnej. Nie więcej jednak niż 90% jej wartości. To jest bardzo bardzo ważny argument, który na pewno pozwoli nam na więcej. Pamiętajmy, że kasa fiskalna lub drukarka fiskalna to nasze narzędzie pracy- a na narzędziach nie warto oszczędzać. Najłatwiej to porównać z telefonem, komputerem lub telewizorem. Wiadomo, że jak kupimy droższy sprzęt elektroniczny to będziemy z niego bardziej zadowoleni. Z urządzeniami fiskalnymi jest identycznie.

Jaką kasę fiskalną kupić

Pamiętajmy, że kasy z dwoma rolkami to już praktycznie zabytek, który powinno się wstawić do muzeum techniki. Kopia papierowa paragonów w najbliższym czasie całkowicie zostanie wycofana z użytku. Przy zakupie pamiętajmy o tym, i wybierajmy kopię elektroniczną.

Jaka kasę fiskalną kupić

Na to pytanie chętnie Ci odpowiemy. Wystarczy do nas zadzwonić, napisać maila lub skorzystać z formularza kontaktowego TUTAJ, ale najlepiej jak wypełnicie Państwo nasz Konfigurator.