Leasing kasy fiskalnej

Leasing kasy fiskalnej jest coraz częściej brany pod uwagę podczas jej zakupu. Zamiast płacić za urządzenie od razu, możemy to robić w miesięcznych ratach, przy okazji otrzymując wiele korzyści z tego płynących. Przede wszystkim, rata leasingowa zalicza się do kosztów prowadzenia działalności. W leasing możemy również wziąć cały system sprzedaży- urządzenia fiskalne, komputery, oprogramowanie i inne urządzenia, które wchodzą w jego skład. Procedury leasingowe są obecnie coraz prostsze. Wiele firm oraz banków oferują korzystne rozwiązania finansowania. Obecnie jedną z najlepszych firm leasingowych na polskim rynku, jest firma LEASElink.

Leasing kasy fiskalnej

Wynajem długoterminowy, zwany leasingiem, uniemożliwia otrzymanie zwrotu za zakup kasy fiskalnej, który obecnie wynosi 700 złotych. Zwrot można otrzymać tylko przy pierwszym zakupie. Leasingobiorca może spotkać się z prośbą Urzędu Skarbowego o wcześniejsze zakończenie umowy leasingowej. Wiąże się to z wymogiem, by podatnik był właścicielem urządzenia. Następuje to wtedy, gdy podatnik kończy swoją działalność lub szybciej chce zamknąć urządzenie w Urzędzie Skarbowym. Powodem może być nieopłacalna naprawa bądź chęć wymiany na nowocześniejszy sprzęt.

Leasing kasy fiskalnej

Być może gdy dojdzie do reformy rynku kas fiskalnych spowodowanej wprowadzeniem kas fiskalnych online, leasing przestanie być możliwy. Jednak jak na razie nie powinniśmy tym się martwić. Obecne nie ma konkretnych założeń odnośnie tych zmian. Jest to bardzo złożona reforma, której wdrożenie zajmie dobrych kilka lat.

Leasing kasy fiskalnej

Nasza firma współpracuje z doskonałym leasingodawcą. Nasi klienci są zawsze zadowoleni, co sprawia, że ciągle korzystamy z ich usług. Jeżeli chodzi o leasing na kasę fiskalną, drukarkę fiskalną, system POS, oprogramowanie sprzedażowe i inny sprzęt potrzebny do prowadzenia sprzedaży to doskonale trafiłeś. Napisz do nas aby otrzymać pełną ofertę leasingową oraz jej warunki.

Jak skorzystać z opcji leasingu?

  1. Wejdź do naszego sklepu

    SKLEP

  2. Wybierz interesujące Cię urządzenie.
  3. Kliknij przycisk WEŹ LEASING TERAZ.
  4. Firma LeaseLink przedstawi kalkulację leasingu.
  5. Wypełniamy pozostałe pola i czekamy na kontakt.
  6. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji możemy zająć się wydaniem towaru.
leasing kasy fiskalnej
Weź leasing na kasę fiskalną i odzyskaj 700 zł