Drukarki fiskalne ONLINE

Drukarki fiskalna online to urządzenia rejestrujące przychody pochodzące ze sprzedaży detalicznej na potrzeby rozliczenia podatku dochodowego i VAT. W Polsce, kasy fiskalne i drukarki fiskalne są urządzeniami obowiązkowymi dla przedsiębiorców, którzy prowadzą sprzedaż na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej.

Drukarka fiskalna online to rodzaj kasy rejestrującej, która jest połączona z komputerem za pomocą odpowiedniego programu sprzedażowego tj. Dotykacka, Wfirma, Fakturownia, Subiekt, Wf Mag, PC Market, Symfonia, Comarch, itd… Wszystkie programy sprzedażowe z którymi łączą się drukarki fiskalne online, znajdziesz TUTAJ

Drukarka fiskalna online łączy się do repozytorium Ministerstwa Finansów, za pomocą internetu. Dostępne połączenia kabel USB – Netsharing, kabel LAN- Ethernet, bezprzewodowo przez WiFi.

Dzięki połączeniu do internetu drukarka fiskalna rejestruje na bieżąco wszelkie dane dotyczące sprzedaży, takie jak paragony fiskalne, wydruki niefiskalne, raporty dobowe lub informacje o przeglądach i przekazuje je bezpośrednio odpowiednim organom.

Jaką drukarkę fiskalną wybrać do Twojej firmy?


Wyświetlanie wszystkich wyników: 9