Terminale płatnicze polska bezgotówkowa warszawa

Terminale płatnicze Polska Bezgotówkowa

Terminale płatnicze Polska Bezgotówkowa są od dawna bardzo popularne w całej Polsce.
Od początku funkcjonowania programu, fundacja Polska Bezgotówkowa pomogła zainstalować aż 2 miliony urządzeń płatniczych.

Liderem płatności elektronicznych w Polsce są firmy takie jak: PolCard, Planet Pay, PayTel, IT Card, Elavon, Polskie ePłatności, Verifone.

Firma Sale System współpracuje tylko z autoryzowanymi partnerami programu Polska Bezgotówkowa.

terminale płatnicze polska bezgotówkowa

Najnowsze rozwiązania oraz kompatybilność ze wszystkimi kasami oraz systemami sprzedaży

Zintegrujemy terminal z Twoją kasą fiskalną lub systemem sprzedaży

Przenośny

Terminal płatniczy Ingenico Move 3500

Terminal płatniczy Ingenico Move 3500 to mobilny terminal płatniczy. Posiada wbudowaną baterię i stałe połączenie z internetem przez GPRS (karta SIM) w cenie wynajmu. WIĘCEJ…

Stacjonarny

stacjonarny terminal do kasy fiskalnej

Terminal płatniczy Ingenico Desk 3200 to stacjonarny terminal płatniczy. Możliwe podłączenie dodatkowego Pin Pada. Wystarczy podłączyć zasilanie oraz kabel internetowy lub wybrać opcję GPRS (karta SIM). WIĘCEJ

Pin Pad

terminal płatniczy lane 3000

Terminal płatniczy Ingenico Lane 3000 to jedyny Pin Pad do kas fiskalnych online na polskim rynku. Wystarczy podłączyć kablem USB do kasy. Zasilanie i internet pobierane jest z kasy fiskalnej przez USB. Wydruki (potwierdzenia płatności i raporty) drukują się bezpośrednio z kasy fiskalnej. WIĘCEJ…

Tylko najlepsi dostawcy rozwiązań płatności elektronicznych

Dobierzemy najbardziej korzystne finansowo rozwiązanie dla Twojej firmy

Wyślij formularz i otrzymaj najlepiej dopasowaną ofertę dla Twojego biznesu

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą jeszcze tego samego dnia i przedstawi kilka ofert z których wybierzesz dla siebie najlepszą.

  Imię i Nazwisko

  Twój email

  Twój telefon

  NIP

  Model kasy fiskalnej do podłączenia terminala (opcja)

  Zgadzam się z polityką prywatności strony Sale System*

  Terminale Płatnicze Polska Bezgotówkowa

  Co to jest Program Polska Bezgotówkowa?

  Program Polska Bezgotówkowa to inicjatywa mająca na celu wspieranie małych i średnich przedsiębiorców w przyjmowaniu płatności bezgotówkowych. Dzięki temu programowi przedsiębiorcy mogą otrzymać darmowe terminale płatnicze i korzystać z nich przez 12 miesięcy bez żadnych opłat. Oto kilka kluczowych informacji na ten temat:

  1. Darmowe terminale: Przedsiębiorcy, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadali terminala płatniczego, mogą przystąpić do programu Polska Bezgotówkowa i otrzymać terminal za 0 zł.
  2. Cel programu: Program ma na celu upowszechnienie płatności bezgotówkowych w Polsce oraz rozbudowę sieci akceptantów elektronicznych instrumentów płatniczych w przedsiębiorstwach.
  3. Korzyści dla przedsiębiorców: Dzięki darmowym terminalom, przejście na obowiązkowe płatności bezgotówkowe staje się łatwiejsze. Przedsiębiorcy mogą korzystać z terminala przez 12 miesięcy bez żadnych opłat.

  Jak dołączyć do Programu Polska Bezgotówkowa?

  1. Sprawdź wymagania: Przedsiębiorcy mogą przystąpić do programu, jeśli w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadali terminala płatniczego.
  2. Odbierz terminal: Po spełnieniu wymagań, otrzymasz darmowy terminal płatniczy. Cena 0 zł za terminal i prowizję od transakcji obowiązuje do osiągnięcia obrotu 100 tys. zł w skali 12 miesięcy.

  Podsumowanie

  Program Polska Bezgotówkowa to doskonała okazja dla przedsiębiorców, którzy chcą ułatwić swoim klientom płatności bezgotówkowe. Dzięki darmowym terminalom, można zwiększyć wygodę klientów i zwiększyć sprzedaż. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, warto zastanowić się nad dołączeniem do tego programu!