Kasoterminale ONLINE

Kasoterminal online to wielofunkcyjne urządzenie, które spełniają wymagania dla kas fiskalnych online oraz zapewniają przedsiębiorcom dodatkowo terminal płatniczy. Jest to połączenie funkcji kasy fiskalnej, terminala i drukarki, oferujące rozbudowaną funkcjonalność i prostą obsługę.

Kasy fiskalne online i terminal płatniczy w jednym łączą się do Repozytorium, które zarządza przesyłaniem informacji z kas online, który nosi nazwę Centralny Rejestr Kas. Urządzenia te są wyjątkowo proste w obsłudze. Minus jest jeden i to duży– gdy zepsuje się terminal, nie mamy ani kasy, ani terminala. Problem taki nie występuje w przypadku oddzielenego terminala z kasą fiskalną. Zawsze pozostaje nam kasa fiskalna i płatności gotówką.

Warto zatem zauważyć, że kasoterminale online to nie tylko narzędzie do fiskalizacji, ale także system do zarządzania sprzedażą. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą efektywnie prowadzić swoje działania handlowe i finansowe. W Polsce tego typu rozwiązania oferują ELZAB, POSNET, iPOS.

Jaki kasoterminal online wybrać do Twojej firmy?


Wyświetlanie wszystkich wyników: 5