Serwis kas fiskalnych EMAR

SaleSystem – partner firmy EMAR.
Jako autoryzowany serwis firmy EMAR posiadamy uprawnienia do sprzedaży i napraw kas fiskalnych produkowanych przez firmę EMAR.
Emar Sale System Warszawa

EMAR jest spółką jawną z siedzibą w Kopytowie kierowaną od początku przez tych samych właścicieli, którzy w przeszłości byli konstruktorami komputerowych drukarek w zakładach „Mera-Błonie”.
W lutym 2012r. firma obchodziła 20 rocznicę działalności.
Podstawowym profilem produkcyjnym firmy są kasy rejestrujące a w szczególności fiskalne bileterki do sprzedaży biletów w autobusach i na dworcach. Opracowany przez EMAR i współpracujące firmy INFORMICA oraz INFOKUB system sprzedaży biletów funkcjonuje w większości przedsiębiorstw komunikacji pasażerskiej w Polsce. System wniósł u przewoźników rewolucyjne zmiany w organizacji sprzedaży biletów, dał możliwość elektronicznej obróbki danych ze sprzedaży. Poza bileterkami, Emar od kilkunastu lat produkuje drukarki fiskalne, które są oceniane jako produkt o bardzo dobrych walorach funkcjonalnych i użytkowych.
Pierwszym modelem była drukarka EMAR DUO, która zapoczątkowała serię drukarek fiskalnych DUO (EMAR DUO, TORELL DUO PLUS, DUO PRO, TOREL DUO PRO). Seria drukarek DUO powstała we współpracy z Andrzejem Fiedorukiem i Andrzejem Kwintą – autorami oprogramowania sterownika drukarek.
Od 2007 roku produkowane są drukarki serii PRINTO (PRINTO 57T, PRINTO BUS), które z powodzeniem zastąpiły i kontynuują sukces modeli DUO. W roku 2010 została uruchomiona produkcja drukarki PRINTO 57Te z elektroniczną kopią paragonów.
Własne biuro doświadczonych konstruktorów i programistów oraz grupa wysoko wykwalifikowanych monterów dają gwarancję spełnienia wysokim wymaganiom w zakresie produkcji aprecyzyjnych urządzeń elektroniczno-mechanicznych.
Właściciele firmy EMAR wiążą dalej jej przyszłość z rynkiem fiskalnym, szczególnie w wyrobach specjalizowanych.
Istotą działań firmy EMAR jest zaspokojenie wzrastających i ściśle określonych oczekiwań naszych Klientów. Szczególny nacisk kładziemy na jakość oferowanych produktów i świadczonych usług. W celu uzyskania pełnego zadowolenia Klientów podjęliśmy trud wdrożenia Systemu Zarządzania Jakością wg PN-EN ISO 9001:2009. System Zarządzania Jakością zapewnia właściwą realizację wszystkich procesów biznesowych mających wpływ na jakość naszych produktów i usług z jednoczesną dbałością o środowisko naturalne oraz bezpieczeństwo pracy.

Twoje serwisowe wsparcie

Jeżeli masz problem z czymkolwiek co tyczy się tematu kas fiskalnych i innych urządzeń to doskonale trafiłeś.
Zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia naszego serwisu.

Zajmujemy się między innymi: